Zúčastnili jsme se konference EMEA Education User Group | Bucerius Law School, Hamburg

Dne 2. listopadu 2023 jsme se za Kariérní centrum zúčastnili konference EMEA Education User Group se zaměřením na Salesforce na univerzitě Bucerius Law School v německém Hamburku.

Salesforce je CRM systém, který je používán již na mnoha univerzitách zejména v zahraničí, umožňující pomocí cloudové technologie efektivní integraci se zaměstnanci, studenty, absolventy a dalšími komunitami významnými pro vysokoškolské prostředí.

Konference jsme se zúčastnili v rámci zvažované implementace Salesforce cloudového systému na VŠE a konkrétně i v Alumni & Corporate Relations.

Program konference se skládal z přednášek zástupců samotného Salesforce a různých evropských univerzit, které již koncept Salesforce implikovaly a v rámci svých přednášek představili způsob, kterým Salesforce využívají včetně jeho výhod i úskalí. Přednášeli zástupci těchto univerzit:

• Bucerius Law School, Germany
  • London School of Economics and Political Science, UK
  • Plymouth University, UK
  • HHL Leipzig Graduate School of Management, Germany
  • SWPS University of Social Sciences and Humanities, Poland
  • WHU – Otto Beisheim School of Management, Germany
  • Università Cattolica del Sacro Cuore, Italy

Jsme rádi, že jsme se mohli této inspirativní akce zúčastnit. Děkujeme za pozvání a těšíme se na další setkání.