Kariérní portál VŠE

Hledáte pracovní příležitost, která vyhovuje Vašim požadavkům? Chcete se lépe orientovat na trhu práce? Nebo chcete mít přehled o kariérních akcích, které jsou pořádány nejen na půdě VŠE?

Máme pro Vás ideální platformu – Kariérní portál VŠE

Kariérní portál VŠE je nově spuštěná oficiální kontaktní platforma, která nabízí studentům VŠE přehled o pracovních nabídkách z ČR i ze zahraničí. Přístup do kariérního portálu získává automaticky každý student Vysoké školy ekonomické v Praze na základě svého studia. Portál byl vytvořen pod záštitou Kariérního centra VŠE a nabízí studentům přehled o pracovních nabídkách a příležitostech včetně plánovaných akcí nejen na půdě VŠE.

Na našem portálu naleznete pracovní nabídky společností, které s Kariérním centrem VŠE spolupracují. Tyto nabídky jsou vždy aktuální, a Vy tak snadno můžete získat práci svých snů. O některých aktuálních pracovních nabídkách Vás budeme také pravidelně informovat prostřednictvím e-mailu. Kromě pracovních nabídek a stáží zde naleznete také kalendář všech kariérních akcí a získáte tak přehled o konání veletrhu pracovních příležitostí ŠANCE a kariérních workshopů, na které se můžete přímo z portálu i registrovat.

Navštivte Kariérní portál VŠE již nyní! Po přihlášení si můžete změnit heslo, nastavit profilovou fotku a profil si upravit dle vlastních preferencí.