Kariérní portál VŠE

Kariérní portál je oficiální kontaktní platforma, která nabízí studentům VŠE přehled o pracovních nabídkách z ČR i ze zahraničí.

Zaměstnavatelům tak poskytuje možnost najít uchazeče právě z řad studentů VŠE, a to prostřednictvím zveřejnění pracovní pozice přímo na homepage Kariérního portálu VŠE či v rámci pravidelné rozesílky hromadných e-mailů studentům VŠE, kteří jsou součástí vždy aktuální databáze. Kromě inzerce pracovních nabídek nabízíme také možnost zveřejnění pozvánek na Vámi plánované kariérní akce.

Kariérní portál je k dispozici zde. Pro získání přístupových údajů umožňujících náhled do portálu nás prosím kontaktujte na kc@vse.cz.

V rámci Kariérního portálu VŠE nabízíme následující služby:

Služba zahrnuje zveřejnění jedné pracovní pozice nebo kariérní akce na homepage Kariérního portálu VŠE na 14 dní.

Prostřednictvím jednoho hromadného e-mailu probíhá vždy cca jednou za 14 dní zaslání přibližně 5 pracovních nabídek všem studentům VŠE. Služba zahrnuje zaslání jedné Vaší pracovní nabídky v rámci tohoto hromadného e-mailu, a to na čerstvou databázi, čítající cca 15 tisíc studentů VŠE.

Služba zahrnuje zaslání jedné pracovní nabídky studentům posledních ročníků, tzn. studentům ve 4. a 5. ročníku studia. E-mail tak bude vyhrazen právě pro jednu Vámi nabízenou pracovní pozici.