Zahájení provozu KC

Vítáme Vás na stránkách Kariérního centra VŠE. Naše centrum pomáhá studentům a absolventům VŠE prostřednictvím široké nabídky služeb, konzultací a dalších akcí, nastartovat úspěšnou kariéru a připravit se na trh práce. Hledání práce může být někdy hodně těžké, ale my Vám s tím pomůžeme. Jsme s Vámi v kontaktu od úplného začátku studia, ale i po jeho ukončení.

Jsme zde i pro potřeby zaměstnavatelů. VŠE je největší ekonomicky zaměřená univerzita v ČR, na které studuje přes 13 000 studentů na šesti různých fakultách. Sháníte kvalifikované zaměstnance? Pomůžeme Vám dostat se do povědomí studentů a absolventů VŠE a získat talentované zaměstnance. Umožníme Vám kontakt se studenty a absolventy.

V případě zájmu nás neváhejte kontaktovat, rádi Vám zašleme aktuální přehled našich služeb, včetně ceníku.

Těšíme se na spolupráci.