Workshop: Prvák a druhák za tebou – řeš, kam míříš – 3. 10. 2023

3. října
2023

Ve chvíli, kdy jste se na vysoké škole trochu rozkoukali, je dobré začít dělat první kroky směrem ke své budoucí kariéře. Pokud toto vše necháte až na dobu, kdy budete školu končit, pravděpodobně zjistíte, že vás Vaši lépe připravení spolužáci předběhli. Nebo můžete přijít celkem pozdě na to, že Vám pro získání Vašeho vysněného místa něco podstatného schází.

Řekneme si, jak o svém budoucím povolání přemýšlet, podle čeho si vybírat obor / správné prostředí, ve kterém se Vám bude dařit a jak si postupně připravovat dobrý základ pro úspěšný skok do praxe. Řeč bude i o brigádách během studia a o přípravě toho, čím se můžete pak v praxi prodat.

TERMÍN 3. 10. 2023, 16:15 – 17:45
MÍSTO RB 104

Workshopem Vás provede Ing. Markéta Raková, která nyní už více než 12 let školí ve firmách manažerské, komunikační a obchodní dovednosti a koučuje manažery i samostatné podnikatele. Zabývá se také náborem zaměstnanců a vedle toho nabízí kariérní konzultace studentům vysokých škol.

Jedná se o skupinový workshop s maximální kapacitou 30 účastníků. Akce bude trvat 1,5 hodiny.
Kapacita workshopu je omezená, proto s přihlášením neváhejte a registrujte se co nejdříve.