Workshop: Jak se připravit na pracovní pohovor: nejčastější otázky a jak na ně odpovídat (ENG) – 20. 4. 2022

20. dubna
2022

Máte pohovor? Získejte i zaměstnání!

Pracovní pohovor s potenciálním zaměstnavatelem může buď nastartovat Vaši kariéru nebo definitivně pohřbít veškerou naději na vysněné pracovní místo. O tom, zda uspějete, rozhodují většinou správně zvolená slova a Vaše odpovědi na kladené otázky.

Personalisté pomocí otázek na pracovním pohovoru často ověřují Vaši pozornost, pohotové jednání, reakce a schopnost improvizace.

U pohovoru můžete dostat jakoukoliv otázkou, ale většina personalistů se zabývá jen několika standardními, které se objevují téměř vždy. Je důležité přípravu na pracovní pohovor nepodcenit a být dokonale připraven. Máme pro Vás další kariérní workshop na téma: Jak se vypořádat s těmi nejčastějšími i nejtěžšími otázkami, se kterými se můžete při pohovoru setkat.

Jedná se o skupinový workshop s maximální kapacitou 30 účastníků, který bude probíhat v anglickém jazyce. Akce bude trvat cca 1,5 hodiny.

TERMÍN: 20. 4. 2022, 13:00 – 14:30
MÍSTO: RB 116

Kapacita workshopu je omezená, proto s přihlášením neváhejte a registrujte se co nejdříve: https://www.vse.cz/skripty/registrace/

Získejte cenné rady a tipy, díky kterým budete na pracovní pohovor připraveni na 100 %, čas bude samozřejmě i na Vaše dotazy.

Profesionální kariérní poradkyně Mgr. Kirsty Britz, která je původem z Jižní Afriky má pro Vás připravený zajímavý workshop v anglickém jazyce, který pro Vás bude rozhodně přínosný. Kirsty pro VŠE vede kariérní konzultace a účastníky je velmi kladně hodnocena. Věříme, že si jej užijete.