Workshop: Jak se domluvit s lidmi, kteří přemýšlí jinak – 6. 11. 2023

6. listopadu
2023

Pokud se chcete s druhými lidmi domluvit, nebo s nimi něco vyjednat, můžete to zkoušet způsobem, který je pro vás naprosto samozřejmý a přirozený. Na někoho tato strategie zabere, na jiného ale ne. Pokud vám na výsledku vaší domluvy hodně záleží, je dobré se druhému přizpůsobit a sdělovat to stylem, na který daná osoba slyší. Pak máte mnohem lepší předpoklady k tomu, že se domluvíte.

Řekneme si, jaké styly komunikace na určité typy lidí platí. Využijeme jednoduchou typologii, podle které si můžeme druhého člověka k danému typu sami přiřadit, aniž by musel projít nějakým testem. Ke každému typu si řekneme, jak přemýšlí, co na něj platí a jak s ním jednat. A vyzkoušíme si to.

TERMÍN 6. 11. 2023, 16:15 – 17:45
MÍSTO RB 103

Workshopem Vás provede Ing. Markéta Raková, která nyní už více než 12 let školí ve firmách manažerské, komunikační a obchodní dovednosti a koučuje manažery i samostatné podnikatele. Zabývá se také náborem zaměstnanců a vedle toho nabízí kariérní konzultace studentům vysokých škol.

Jedná se o skupinový workshop s maximální kapacitou 30 účastníků. Akce bude trvat 1,5 hodiny.
Kapacita workshopu je omezená, proto s přihlášením neváhejte a registrujte se co nejdříve.