Francouzský veletrh práce Rendez-vous – 30. 3. 2023 v Rajské budově!

30. března
2023

Ve čtvrtek 30. března 2023 se také uskuteční v atriu Rajské budovy VŠE od 9:00 do 14:00 francouzský veletrh práce Rendez-vous.

Akce se zúčastní 12 francouzských společností. Těšit se můžete na: Komerční banku, Mazars, Havas Prague, BlueLink International CZ, Veolii, Frey Import Services GmbH, Valeo, TotalEnergies Marketing ČR, BEL Sýry Česko, Sanofi, HR Path a Francouzsko-českou obchodní komoru.

Francie je v ČR ekonomicky aktivní v mnoha oborech a jsme rádi, že francouzské firmy mají o setkání se studenty VŠE zájem.

Přijďte se pobavit se zástupci společností, udělat si představu o pracovním trhu, najít si práci a například i ochutnat francouzské speciality. Akce je vhodná i pro studenty, kteří nehovoří francouzsky.

Více informací zde.