Zahraniční návštěva z partnerské univerzity v Lyonu

Od pondělí do středy, 8. – 10. dubna 2024, přijela Marlène Rojas z iaelyon School of management, Université Jean Moulin Lyon 3 navštívit Alumni & Corporate Relations v rámci programu Erasmus+ Staff Mobility.

Marlène Rojas působí jako manažerka pro vztahy s firmami na iaelyon School of management. Tato univerzita v současné době patří s více než 7 000 studenty k největším francouzským vzdělávacím institucím v oblasti řízení a s Vysokou školou ekonomickou v Praze spolupracuje od roku 1992.

Naše univerzity se navzájem prezenčně seznámily a Alumni & Corporate Relations zároveň prezentovalo služby jednotlivých center: Eventové centrum VŠE, Kariérní centrum VŠE, Partnerské centrum VŠE a Absolventské centrum VŠE.

Jsme velmi vděční za tak milou návštěvu z Lyonu a věříme, že byla pro obě univerzity přínosem.

Ing. Alžběta Danko
Vedoucí Kariérního centra VŠE