Děkujeme za Vaši přízeň v roce 2023! PF 2024

Milí obchodní partneři,

s přicházejícím rokem 2024 bychom rádi využili této příležitosti k poděkování za příjemnou spolupráci v uplynulém roce 2023. Jsme rádi, že můžeme i díky Vám poskytovat našim studentům kvalitní služby a propojovat je s trhem práce, a že nám pomáháte otevírat našim studentům další dveře v rámci jejich profesního růstu. Vážíme si Vaší spolupráce při inzerování pracovních nabídek prostřednictvím našich kanálů a jsme rádi, že jsme s Vámi mohli být u mnoha HR eventů, které s naší pomocí na Vysoké škole ekonomické v Praze organizujete.

Především Vám děkujeme za dva letošní úspěšné ročníky veletrhu pracovních příležitostí ŠANCE, kde jste se prezentovali. Jednalo se pokaždé o velkolepou událost, která je u studentů velmi oceňována.

Shrnutí našich aktivit za uplynulý rok najdete v Závěrečné zprávě KC VŠE 2023.

Věříme, že naše vzájemná prospěšná spolupráce bude pokračovat i nadále a že společně budeme přispívat k úspěchům našich studentů na pracovním trhu. Přejeme Vám krásné a klidné vánoční svátky a šťastný vstup do nového roku 2024.

S přátelskými pozdravy,
Kariérní centrum VŠE