Career Counsellors’ Breakfast with McKinsey Global Services – 12. 12. 2023

Dne 12. prosince 2023 jsme se v čase 9:30-12:00 zúčastnili setkání akce Career Counsellors’ Breakfast with McKinsey Global Services. Tato událost byla zorganizována společností McKinsey v prostředí vlastních kanceláří s cílem prohloubit vzájemnou spolupráci s kariérními centry a poradci.

Jako Kariérní centrum VŠE jsme měli příležitost diskutovat se zástupci McKinsey o možnostech, které mohou jako úspěšná konzultantská a IT firma nabídnout studentům VŠE během a po ukončení jejich studia. Během setkání se řešila klíčová témata spojená s přípravou studentů na náborové procesy McKinsey a byly zkoumány možnosti, jakým způsobem může Kariérní centrum VŠE aktivně přispět k optimalizaci a zlepšení náborového procesu studentů VŠE.

Setkání poskytlo příležitost k vzájemné výměně postojů a informací a otevřelo dveře pro rozšíření spolupráce mezi VŠE a McKinsey s důrazem na vytváření optimálních podmínek pro úspěch studentů v pracovním prostředí McKinsey.

Děkujeme celému týmu McKinsey za příjemné setkání.