Workshop: Nenastupuj do práce. Nastartuj kariéru! – 16.12.2021

16. prosince
2021

Aneb jak koncepčně přemýšlet o budoucím uplatnění.

Neberte první práci, která vám přijde pod ruku! Neztrácejte cenné roky, abyste zjistili, že vás to nebaví. Těžko se pak vymaníte ze škatulek, do kterých jste se dostali právě díky první pracovní zkušenosti.

Přijďte se zamyslet na interaktivní workshop, jak nahlížet na vlastní kariéru koncepčně a z dlouhodobého hlediska. Jak si nastavit kariérní cíl. Jak odhalit a pojmenovat své opravdové silné stránky a následně získat práci, která vás bude bavit a naplňovat.

MSc. Tereza Valášková vás provede tím, nad čím je dobré se zamyslet, než si vůbec začnete hledat práci. Vyhnete se kariérním omylům. Z tohoto workshopu odejdete s plánem!

PS: Je dobré na tomto začít pracovat už v prváku. Workshop je tedy vhodný pro všechny ročníky!

Jedná se o online skupinový workshop s maximální kapacitou 40 účastníků. Akce bude trvat 1,5 hodiny.

TERMÍN: 16.12.2021, 17:00 – 18:30
MÍSTO KONÁNÍ: MS Teams (online)

Kapacita workshopu je omezená, proto s přihlášením neváhejte a registrujte se co nejdříve: https://www.vse.cz/skripty/registrace/

 

Osnova: 

teorie praxe
Současný trh práce a podle čeho se nabírá 5min
Jaké chyby dělají absolventi při hledání první práce 5 min
Jak koncepčně přemýšlet o své kariéře 20 min 15 min
Začněte u svých silných stránek 10min 15min
Můj kariérní plán 10 min 10 min

Tereza je HR konzultant a kariérní kouč v rámci vlastního projektu Průvodce kariérou. Je autorkou online kurzů Kariérní (re)start a Jak si najít skvělou práci. Její vášní a posláním je odhalit to, v čem lidé vynikají a jaké mají silné stránky a potom jim pomoci najít tu správnou práci, ve které je budou využívat a která je bude bavit. Spolupracuje ale také s malými i velkými společnostmi, v nichž pracuje s personalisty a manažery na firemní kultuře a na osobním a profesním rozvoji zaměstnanců.

Pochází z Prahy, vystudovala žurnalistiku na Karlově univerzitě a řízení lidských zdrojů na univerzitě v Edinburghu. Má za sebou zkušenosti z headhuntingu, jako personální specialistka nebo personální manažerka v mezinárodních společnostech.